מאתר עבורך טיולים מאורגנים

אודות

ברוכים הבאים לטארגט טורס

חברת טארגט מקבוצת אמירים מציעה מגוון שירותי תיירות ובעלת ניסיון עשיר של למעלה מ-30 שנה. במסגרת פעילות המשרד אנו מרכיבים טיולים מאורגנים עבור הקהל הרחב, ועדי עובדים, ארגוני גמלאים וקבוצות חברים סגורות. כמו כן, משרדנו מציע את ניסיונו העשיר ליחידים המעוניינים בטיול בעל אופי פרטי, במסגרת משפחתית או יחד עם מספר חברים מצומצם, בתכנון מסלול הטיול, הזמנת רכבים ומלונות, ביטוח רפואי לחו"ל וכמובן מתן טיפים מיוחדים המבטיחים הצלחה והנאה מרובה. זה 30 שנה שאנו יוצרים קבוצות מגוונות לכל רחבי הגלובוס, תוך שימת דגש על איכות מרכיבי הטיול. עם טארגט אתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו את הטוב ביותר.

צוות המשרד בעל ניסיון רב בטיפול בקבוצות וביחידים ובעל הבנה מעמיקה של צרכי התייר. היכרותנו רבת שנים עם מסלולי טיול ברחבי הגלובוס מסייעים להתאים לכל קבוצה או יחיד את הטיול האידיאלי עבורם ומבטיחים הנאה רבה לכל המשתתפים. כחלק מהאני מאמין של המשרד אנו מציעים יחס אישי וליווי מלא של כל לקוח – קטן כגדול – בין אם מדובר בטיול משפחתי מצומצם ובין אם קבוצה רבת משתתפים, ומציעים מניסיוננו לבניית הטיול המושלם עבור לקוחותינו. טארגט טורס גאה במיוחד בכך שחלק נכבד מלקוחותיה הינו למעשה לקוחות חוזרים אשר בוחרים לטייל עם חברתנו פעם אחר פעם.

ממשרדנו פועל עם ארגוני העובדים הגדולים בישראל ומרכיב עבורם דרך קבע ולאורך שנים טיולים רבים ליעדים מגוונים ברחבי העולם, דוגמת הרי הרוקי'ס הקנדיים, ארה"ב לאורכה ולרוחבה, אוסטרליה וניו זילנד, יפן, האיים הקריביים ומסלולי שיט נוספים ועוד יעדים אקזוטיים רבים.  כחברה השמה את ערכי השירות כנר לרגליה, אנו מציעים  פגישת היכרות ללא תשלום וללא כל התחייבות.

הטיולים שלנו

 

טארגט טורס מציעה משירותיה למטיילים המעוניינים בטיול מאורגן, טיול פרטי למספר מטיילים מצומצם, טיול עבור ועדי עובדים, וכן למבקשים ליצור טיול תמריץ לעובדיהם.

ניסיוננו העשיר משתקף בשביעות רצונם של לקוחותינו. אנו מזמינים אתכם ליצור עימנו קשר לפגישת היכרות ללא כל התחייבות, במהלכה נוכל לבדוק יחד איתכם מהו הטיול המושלם עבורכם.

לקביעת פגישת היכרות ללא התחייבות – 03-9385053.

 

לקבלת דוגמאות לטיולנו, ניתן ללחוץ על הקישורים הבאים:

לטיולים שלנו