מאתר עבורך טיולים מאורגנים

לטייל עם ישראלים

בואו לטייל איתנו

ישראלים רבים, בשלב כלשהו בחייהם, "עברו דירה" אל מעבר לים. קהילות ישראלים הלכו וגדלו בעשורים האחרונים בערים הגדולות בעולם, ובעיקר בארה"ב ובקנדה, בערים כמו לוס אנג'לס, ניו יורק, מיאמי, סן פרנסיסקו, וונקובר וטורונטו.

 

לעיתים, מ"רילוקיישן" קצר וזמני, הופך המעבר ליותר ויותר קבוע. רבים מוצאים עצמם חיים שנים ארוכות מחוץ לישראל, רחוק מהמשחה, החברים, השפה והתרבות אליהם הם מתגעגעים. החזרה ארצה הופכת לקשה יותר ככל שבאופן טבעי מתקדמים בני הזוג במקום עבודתם ולאחר שמצטרפים אליהם ילדים הרי שהמשימה לשוב ארצה הופכת לקשה שבעתיים.

 

טארגט טורס בעלת קשרים חזקים לקהילות ישראלים בחו"ל ומבינה את הצורך לשמר את הקשר עם החברה והתרבות הישראלית של אלו שחיים מחוצה לה. אחת הדרכים הפשוטות, המהנות והמעניינות וליצור קשרים חדשים עם ישראלים, להינות משיחה בעברית עם ישראלים חדשים ולבלות עם ישראלים היא לא אחרת מלטייל איתם.

 

חברת טארגט טורס מציעה לישראלים החיים בחו"ל, מרחבי ארה"ב וקנדה, להצטרף אליה לטיולים מאורגנים אליהם יוצאים עימנו מאות ישראלים בשנה לכל קצוות הגלובוס! בין אם תרצו לטייל "קרוב" הביתה במסגרת טיולנו בצפון אמריקה, ובין אם תבקשו להצטרף אלינו לטיולים במזרח הרחוק, ניו זילנד ואוסטרליה, דרום אמריקה, יפן או איסלנד – בכל אחת מהאפשרויות ואחרות נשמח שתצטרפו אלינו לחוויה מיוחדת של טיול ישראלי אמיתי ברחבי העולם.

 

לפרטים ובירורים נוספים ניתן ליצור עימנו קשר בטלפון (בהתאם לשעון ישראל), וכן באי-מייל הזמין גם מעבר לשעות הרגילות:

072-3201222, [email protected]