מאתר עבורך טיולים מאורגנים

טיולי אינסנטיב

טיול אינסנטיב? הגעת למקום הנכון!

חברת טארגט טורס מציעה מניסיונה לארגונים המבקשים לצאת בטיולי אינסנטיב לעובדיהם ליעדים האקזוטיים ביותר בעולם. בלב עבודתנו נמצאת ההבנה כי בטיולים מסוג זה הערך המוסף שלנו כחברה מצוי בפרטים הקטנים ובסטנדרט הגבוה אותו אנו מייעדים לכל טיול וטיול. לתפישתנו, טיולים מסוג זה מיועדים לעובדים המצטיינים, המסורים ואכפתיים ביותר עבור העסק שלכם, וככאלה הם ראויים ללא פחות מהטוב ביותר.

 

בין מטרות טיולי האינסטיב ישנן כמובן הוקרת התודה של הארגון כלפי עובדים, אם כתוצאה מהכנסות מיוחדות לארגון מעבודתו המיוחדת של העובד, מסירות מיוחדת למקום העבודה, רצון "לשמר" את העובד בארגון או על מנת לקדם שיתוף פעולה וחברות בין חברי צוות. אנו בטארגט טורס מבינים את מטרות הארגון אותן הוא מייעד לטיול ודואגים לבנות מסלול טיול, בשילוב אטרקציות ופעילויות מיוחדות המתאימות לאופי הקבוצה ומטרותיה על מנת למקסם את התולעת העולה מן הטיול הן לעובדים והן לארגון עצמו.

 

טיולי האינסטיב שמפיקה טארגט טורס הינם בסטדנרט הגבוה ביותר, כאשר נעשה מאמץ עליון להביא את המטיילים לשביעות רצון מלאה עד הפרטים הקטנים ביותר. כל פרטי הטיול, החל מבחירת חברת התעופה, מלונות הטיול, האטרקציות בהן נבקר, וכמובן המדריך,  נבחרים בפינצטה ונתפרים "טיילור מייד" במיוחד בשבילכם.

 

בשנים האחרונות יצאו עימנו קבוצות אינסטיב מהחברות הגדולות במשק, וביניהן מבנק לאומי, חברת החשמל, כלל ביטוח ואחרים. בהתאם לרצונותיהם של לקוחותינו השונים הגענו לכל קצוות הגלובוס ובכל טיול וטיול שמנו לנו למטרה – בה עמדנו – לבנות את הטיול המושלם.

 

לשיחת ייעוץ ללא כל התחייבות ניתן ליצור עימנו קשר בטל' או בדוא"ל: 03-6440696, [email protected]