מאתר עבורך טיולים מאורגנים

הרי הרוקי עם שייט לאלסקה

הרי הרוקי עם שייט לאלסקה

קלגרי באנף אגם לואיז ג'אספר קמלופס וונקובר סיאטל ויקטוריה אנדיקוט ארם ג'ונו קצ'יקאן סקגוואי

הרשמה ללא התחייבות

מתעניין בטיול?
השאר לנו הודעה ליצירת קשר
*שם מלא
*טלפון
*דואר אלקטרוני

תודה על פנייתך נציגנו יחזור אליך בהקדם האפשרי

 • icon טיול יבשתי
 • icon 18 ימים
 • icon 17 לילות
הרי הרוקי עם שייט לאלסקה

בהמשך למסורת טארגט טורס, נצא במהלך קיץ 2021 לטיול של פעם בחיים אל המקום היפה בעולם – הרי הרוקי הקנדיים עם שיט חלומי לאלסקה. במהלך הטיול נזכה לחזות בחיי הבר המדהימים שהשתמרו מימי בראשית, נופים עוצרי נשימה, וכן נשוט לאלסקה באוניית הפאר "Majestic" של חברת "Princess" בה נתארח בקבינות עם מרפסת מרכזית בקומה גבוהה. במהלך השייט נהנה מלא פחות מארבעה סיורי חוף ממונעים ומודרכים ע"י מדריך הקבוצה דובר העברית (כלול במחיר הטיול). מיטב המדריכים מצטרפים אלינו גם בשנה זו על מנת לחלוק מנסיונם הרב בחבל ארץ מקסים זה ולהבטיח טיול מרהיב, עשיר ומלא עבור מטיילנו. כמובן שלכל נוסעינו מובטח אירוח ברמה הגבוהה ביותר, מיטב האטרקציות לאורך מסלול הטיול, ימי טיול מלאים, אוטובסים חדישים והטיסות הטובות ביותר – כל מה שצריך להצלחתו של טיול של פעם בחיים!


 • יום 1 תל אביב - קלגרי
  בשעות הבוקר ניפגש בנמל התעופה בן- גוריון וננעלה על טיסת חברת "אייר קנדה" לטורונטו, ממנה נמשיך לקלגרי שבמערב המדינה. עם הנחיתה בשעות הערב המאוחרות נמשיך לבית המלון בוא נלון ביומיים הקרובים.
 • יום 2 פתח קלגרי
  לאחר שנת לילה ומנוחה נאכל יחד ארוחת בוקר לאחריה נצא ליום מלא ומעניין בקלגרי וסביבתה. את יומנו נתחיל בעיירות יפהפיות באיזור הדרומי לעיר המחוז קלגרי, וניסע לאורך מעבר "היי ווד", מהדרכים היפות שבאיזור. בדרכנו נחלוף בינות נופים מדהימים, שדות מוריקים, עדרי בקר הרועים במרחב ואף שדות נפט המפתיעים בהופעתם מפעם לפעם. בשעות אחר הצהריים המוקדמות נשוב לעיר קלגרי ונקדיש את הזמן להיכרות עם מרכז העיר ובכלל זה בניין העיריה, פארק "סטמפיד", הפארק האולימפי וצ'יינה טאון.
 • יום 3 פתח קלגרי - באנף
  בשעות הבוקר נצא ממלוננו ונמשיך את סיורנו במרכז העיר קלגרי בטרם נמשיך מערבה לכיוון הפארק הלאומי "באנף" – הראשון מסוגו בקנדה. בדרכנו נחלוף בנופים מדהימים בכל אשר נפנה. נחזה במפלי "ג'ונסטון" המדורגים בקניון בעל אותו השם, נבקר במפלי "באו", נעפיל ברכבל מיוחד לפסגת "הר הגופרית" המתנשא לגובה של 2,451 מ' ונחזה בעמק "באו" היפהפה אשר ייפרס למרגלותינו. נבקר בפארק הלאומי YOHO ונראה את "רכבת הספירלה" המיוחדת הנוסעת בצלע הר והתקדמותה נחשפת אט-אט באופן ספירלי. בתום יום גדוש חוויות נמשיך למלוננו הממוקם במרכזה של העיירה באנף. * שימו לב – קבוצות המטילים של טארגט לנות במרכז העיירה באנף, ולא מחוץ לשמורה כפי שעושים אחרים.
 • יום 4 פתח באנף - אגם לואיז - באנף
  ביום זה נטייל ונחזה בנופי טבע עוצרי נשימה שבאיזור באנף, אשר עוד בשנת 1885 היה לפארק הלאומי הראשון בקנדה על מנת להגן על המעיינות החמים הטבעיים שבמקום, אגם "מוריאן", אגם "לואיז" ומצודת ה"שאטו". נבקר בכל האגמים המרהיבים שגוון מימיהם טורקיז עז הודות למינרלים הנשטפים אליהם כתוצאה משחיקת הקרחונים שבהרים ושכבת הסלע שתחתם. כמו כן, לא נעזוב לפני שנבקר באגם "אמרלד" המרהיב שצבעו כשמו – אמרלד בוהק. בטרם נשוב למלוננו מצפה לקבוצת המטיילים שלנו פינוק של ממש – רחצה במעיינות החמים המפורסמים של שמורת באנף. מדובר כמובן בברכה מוסדרת ונקיה, אך מימיה טבעיים היישר מנביעות שב"הר הגופרית". בסופו של יום מלא חוויות ונופים שאין שני להם נשוב למלוננו שבמרכז העיירה באנף.
 • יום 5 פתח באנף - ג'אספר
  ההבוקר נצא מבאנף ונפנה צפונה. נבקר ב"דרך שדה הקרח" אל עבר משטח הקרח הגדול ביותר דרומית לקוטב – "קולומביה אייספילד". לצורך כך ניסע ברכב מיוחד ונסייר על "קרחון אטבסקה" – חוויה מיוחדת במינה. בביקורנו נזכה לסייר על גבי הקרחון, ללכת עליו ולצפות ב"ורידים כחולים" לאורכו ורוחבו. מדובר בקרחון אדיר מימדים המהווה למעשה רק חלק "קטן" משדות קרח הפרוסים בשטח עצום של למעלה מ-300 קמ"ר ובעומק המגיע עד 300 מטרים! נמשיך בדרכנו לכיוון ג'אספר למרגלות הרי הרוקי הנישאים שפסגותיהם המלכותיות ממלאות את האופק. בדרכנו נחלוף על פני אגם "פייטו", וכן נבקר במפלי "אטבסקה" ו"שנאופטה" האדירים. לעת ערב נגיע למלוננו הממוקם במרכזה של העיירה ג'אספר. * שימו לב – קבוצות המטילים של טארגט לנות במרכז העיירה ג'אספר, ולא מחוץ לשמורה כפי שעושים אחרים.
 • יום 6 פתח ג'ספר - קמלופס
  את תחילת יום זה נקדיש לפארק הלאומי של ג'אספר, לחוש את הטבע בכל עוצמתו – אגמי ה"פירמידה" ו"פטריסיה" הציוריים, קניון "מלין" ו"מעבר ילוהד". מחוז בריטיש קולומביה מעניק למבקר עושר של חוויות ראשוניות – שטחים פתוחים, יערות צופים, עמקים בהם מנשבות רוחות אוקיאנוס חמימות, צוקים אציליים לצד קרחוני עד, מעיינות חמים ומורשת עשירה של מתיישבי המקום. בהמשך היום ניסע מהפארק הלאומי ג'אספר לעבר העיר קמלופס. בדרכנו נחזה בפסגתו המושלגת של הר "רובסון" הנגלית בעת חציית הרי הרוקי, וכן בשמורת הטבע "וולס גריי". נצפה במפל "ספהטס" המרהיב הנופל מגובה רב. לעת ערב, בתום עוד יום גדוש חוויות, נגיע למלוננו שבעיירה קמלופס.
 • יום 7 פתח קמלופס - וונקובר
  היום נמשיך בנסיעתנו מערבה. לעיננו יגלה איזור אקלים שונה מאוד מזה שנחשפנו אליו בימים האחרונים – קמלופס מצויה באיזור יבש וחם בשל ההרים סביבה החוסמים את המשקעים מלהגיע אליה. כתוצאה, נוצר אקלים מקומי "דמוי מדבר". עם נסיעתנו מערבה נזכה לראות שינוי של ממש והאיזור יהפוך במהרה לירוק ושופע כפי שהכרנו קודם לכן. לאורך רב דרכנו ילווה אותנו נהר "פרייזר" היפה. ניסע בכביש 99, מהדרכים היפות בעולם ונבקר בעיירה הופ המעוטרת בפסלי ענק פרי עבודתם של אמני גילוף בעץ. בהמשך ניכנס ל"שער הגיהנום" – רכבל המחבר מצוק מעל נהר "פרייזר" עם גדת הנהר. כאשר הראות בנהר טובה והעונה מתאימה ניתן לראות במים את דגי הסלמון שוחים במעלה הזרם. בהמשך היום נגיע לעיר וונקובר, הגדולה שבמחוז בריטיש קולומביה, ונסייר בנופים עוצרי נשימה בין הרי החוף והאוקיאנוס השקט. וונקובר הינה כור היתוך של תרבויות ונמל חשוב ממנו מפליגות ספינות רבות אל הקרחונים של צפון המחוז. לעת ערב נצא יחד עם המדריך לסיור רגלי בעיר העתיקה. לינה במרכזה השוקק של העיר וונקובר. * שימו לב – קבוצות המטילים של טארגט לנות במרכז התיירותי של וונקובר, ולא בשדה התעופה או בפרברים כפי שעושים אחרים.
 • יום 8 פתח וונקובר
  הבוקר נצא ליום בילוי מלא וונקובר במהלכו נבקר בפארק המלכה אליזבת', סטנלי פארק, המפרץ האנגלי, צ'ינה טאון וגסטאון – מרכז הבידור והבילוי. נבקר בשמורת גשר קפילנו ונחצה את הגשר התלוי המרשים שבמקום, נראה את מדגרות דגי הסלמון ונבקר בגרנוויל, הנמל הישן של העיר, אשר כיום הינו שוק צבעוני ותוסס. לעת ערב בתום יום מלא וגדוש חוויות נחזור למלוננו שבמרכז העיר וונקובר.
 • ימים 9-16 פתח שיט תענוגות באלסקה בתאים עם מרפסת בקומה גבוהה
  לאחר ארוחת הבוקר נצא לכיוון הנמל ונעלה לשבעה ימי שיט מלכותיים באוניית הפאר מג'סטיק של חברת "Princess". במהלך ימי השייט נתארח בקבינות עם מרפסת מרכזית בקומות הגבוהות של האניה ללא תוספת תשלום, נהנה ממופעים, בריכות שחיה, סיפוני השיזוף, חדרי כושר, קזינו מפואר, צוותי בידור וכמובן ארוחות כיד המלך שהינן חוויה גסטרונומית בלתי רגילה, והכל – חופשי חופשי. כמו כן, נהנה מלא פחות מארבעה סיורים מקסימים וממונעים באוטובוסים פרטיים באי ויקטוריה ובערים המיוחדות של אלסקה, "ג'ונו" ו"קטצ'יקאן", "סקאגווי". בנוסף, תבקר האניה בפיורד "אדיקוט" ולמטיילים תינתן הזדמנות לחזות בנופים עוצרים נשימה של הפיורד והקרחון האדיר שבמקום.* שימו לב – קבוצות המטילים של טארגט נהנות מסיורי חוף באוטובוס פרטי בכל היעדים בהם עוגנת האניה, ולא "סיורים רגליים בלבד" המוגבלים מטבע הדברים לאיזור האניה בלבד כפי שעושים אחרים.
 • יום 16 פתח סיאטל
  השייט המשגע הגיע לסיומו ובשעות הבוקר נרד מהאניה ונמשיך ליום בילוי מלא בסיאטל. במהלך סיורנו נהנה משפע האגמים וההרים מסביב לעיר היפהפיה, נבקר בכיכר פיוניר הידועה, בניין ה"מחט" המפורסם וב"פייק פלייס מרקט", מרכז העיר וונהנה ומה"דאון טאון" המרהיב שיש לעיר להציע. בשעת ערב נגיע למלוננו שבעיר ללינה.
 • יום 17 פתח סיאטל- טורונטו - תל אביב
  בשעות הבוקר נעזוב את מלוננו הנהדר וניסע אל שדה התעופה של סיאטל בו נעלה על טיסת בינלאומית של חברת "אייר קנדה" דרך טורונטו לתל אביב.
 • יום 18 פתח תל אביב
  בשעות הבוקר ננחת בנמל התעופה בן-גוריון עייפים, מרוצים ומלאי חוויות.
המחיר כולל:
 • טיסות סדירות בחברת Air Canada
 • בתי מלון מדרגה תיירות טובה, בחדרים זוגיים על בסיס לינה וארוחת בוקר
 • אוטובוס מרווח לפי מסלול הטיול
 • סיורים מיוחדים בקלגרי, הפארקים הלאומיים - היי-ווד, באנף, אגם לואיז, שמורת יוהו, ג'אספר, שדות הקרח ושער הגיהנום
 • סיור עירוני מקיף בוונקובר
 • עליה ברכבל להר הגופרית
 • כניסה לרכבל "שער הגיהנום"
 • ביקור ורחצה במעיינות החמים באנף
 • נסיעה ברכב שטח מיוחד על קרחון "קולומביה"
 • כניסה לאתר גשר "קפילאנו"
 • סיור עירוני מקיף בסיאטל
 • שיט בן 7 לילות באונית הפאר "מג'סטיק" של חברת "Princess" בקבינות חיצוניות עם מרפסת מרזית בקומה גבוהה
 • מדריך ישראלי
המחיר אינו כולל:
 • תשר לחדרני ומלצרי האוניה
 • תשר למדריך הישראלי
 • ביטוח מכל סוג שהוא

13/07/2021 -26/06/2021
תאריך יציאה26/06/2021
תאריך חזרה13/07/2021
שעת יציאה11:50
שעת חזרה10:05
מחיר לאדם בחדר זוגי5,990$ - כולל תא עם מרפסת באניה!
תוספות ליחיד בחדר2,525$
מדריךאלי הראל
פרטי טיסהאייר קנדה
20/07/2021 -03/07/2021
תאריך יציאה03/07/2021
תאריך חזרה20/07/2021
שעת יציאה11:50
שעת חזרה10:05
מחיר לאדם בחדר זוגי5,990$ - כולל תא עם מרפסת באניה!
תוספות ליחיד בחדר2,525$
מדריךאיתן דביר
פרטי טיסהאייר קנדה
27/07/2021 -10/07/2021
תאריך יציאה10/07/2021
תאריך חזרה27/07/2021
שעת יציאה11:50
שעת חזרה10:05
מחיר לאדם בחדר זוגי5,990$ - כולל תא עם מרפסת באניה!
תוספות ליחיד בחדר2,525$
מדריךחיים הרטוב
פרטי טיסהאייר קנדה
03/08/2021 -17/07/2021
תאריך יציאה17/07/2021
תאריך חזרה03/08/2021
שעת יציאה11:50
שעת חזרה10:05
מחיר לאדם בחדר זוגי5,990$ - כולל תא עם מרפסת באניה!
תוספות ליחיד בחדר2,525$
מדריךמשה אזר
פרטי טיסהאייר קנדה
10/08/2021 -24/07/2021
תאריך יציאה24/07/2021
תאריך חזרה10/08/2021
שעת יציאה11:50
שעת חזרה10:00
מחיר לאדם בחדר זוגי5,990$ - כולל תא עם מרפסת באניה!
תוספות ליחיד בחדר2,525$
מדריךיוני רוזנברג
פרטי טיסהאייר קנדה
17/08/2021 -31/07/2021
תאריך יציאה31/07/2021
תאריך חזרה17/08/2021
שעת יציאה11:50
שעת חזרה10:05
מחיר לאדם בחדר זוגי5,990$ - כולל תא עם מרפסת באניה!
תוספות ליחיד בחדר2,525$
מדריךאלי הראל
פרטי טיסהאייר קנדה

תגובות

תגובות