מאתר עבורך טיולים מאורגנים

טיולים מאורגנים לועדי עובדים

טיולים מאורגנים עבור ועדי עובדים

בסיס עבודתה של חברת טארגט טורס הוא עבודה עם ועדי עובדים ויצירת טיולים מאורגנים במסגרת של "קבוצה סגורה" לחברים. לאורך השנים בהן פועלת טארגט טורס, למעלה מ-30 במספר, צברה ניסיון של מאות רבות של טיולים מאורגנים לכל רחבי העולם וטיילו עימה עשרות אלפי מטיילים.

לאורך שנות פעילותה שתפה טארגט טורס פעולה עם מגוון ועדי עובדים מהחברות הגדולות בישראל, ובכלל זה בנק לאומי, חברת החשמל, כלל ביטוח, הבנק הבינלאומי, בנק דיסקונט, בנק לאומי למשכנתאות וארגוני גמלאים לאורכה ולרוחבה של ישראל, כאשר כאות לאיכות השירות וטיב המוצר רב רובם של לקוחותינו הינם לקוחות קבועים וחוזרים.

טארגט טורס, אשר פועלת כחברה משפחתית, דואגת להשרות מאווירת המשפחה גם בעבודתה עם לקוחותיה. מאפיין משפחתי זה משותף לועד העובדים המתפקד כ"אבא ואמא" של חבריו ודואג לרווחתם. יחד, נצליח ליצור עבור העובדים טיול של פעם בחיים באופן המתאים ביותר לצרכיהם ולרצונותיהם. בין אם מדובר במסע לניו זילנד או ארה"ב, יפן או ברזיל, טארגט טורס הינה הכתובת לטיולי ועדי עובדים.

בשיתוף פעולה עם ספקים מיוחדים אנו הופכים כל טיול לחוויה מגבשת ובלתי נשכחת עבור המטיילים. בין באמצעות בחירת יעדים אקזוטיים וחדשניים, מסלולים ייחודיים ומדריכים מנוסים , הוספת אטרקציות מיוחדות ומרגשות או בהפתעת הצוות במתנות ומוצרי פרסום ממותגים בשמכם שיוענקו כשי מהלך הטיול.

אנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות בה נוכל להכיר זה את זה ולבחון אפשרות של עבודה משותפת. לקביעת פגישת היכרות ללא כל התחייבות אנא צרו קשר בטלפון 03-6440696, או בדוא"ל [email protected]

בין לקוחותינו

  • logo
  • logo
  • logo
  • logo