מאתר עבורך טיולים מאורגנים

אשרת כניסה לקנדה

יוצאים לדרך!

החל מתאריך 29.9.2016 הצטרפה קנדה לרשימת המדינות אשר דורשות מישראלים המבקשים לבקר בשטחה להצטייד מבעוד מועד באשרת כניסה בתוקף. חשוב להדגיש שלא מדובר בויזה, אלא באשרת כניסה בלבד. ישראלים, בניגוד לבני לאומים שונים, אינם נדרשים להצטייד בויזה בכניסתם לקנדה אלא באשרת כניסה בלבד. אף על פי שההבדל בין שני המסמכים זר לנוסע הממוצע, הרי שעבור ויזה נידרש בדרך כלל להגיע לשערי נציגות המדינה, לרב שגרירות, להגיש מסמכים ולהמתין לראיון שבסופו תתקבל הויזה הנכספת. כאשר הדרישה הינה לאשרת כניסה בלבד, נחסך מהנוסע מאמץ משמעותי זה ולמעשה די בהגשת מסמכים מבלי להגיע פיזית אל שגרירות המדינה על מנת לקבל את אשרת הכניסה.

פרט נוסף וחשוב לא פחות – במידה והנכם נכנסים לקנדה באמצעות כלי שיט, הרי שאתם פטורים מחובת הצטיידות באשרת כניסה. חובה זו חלה על הנכנסים לקנדה באמצעות רכב או כלי תעופה בלבד.

עם הגיעכם לנקודות ביקורת הגבולות בקנדה תידרשו ע"י נציג ההגירה להציג את דרכונכם יחד אשרת הכניסה. כמו כן, ייתכן ותתבקשו לענות על מספר שאלות ביטחון או אודות טיולכם ושותפכם לטיול. כמובן שמדובר בהליך סטנדרטי ואין כל סיבה לדאגה. תוך מספר דקות לכל היותר תיכנסו למדינה היפהפיה וטיולכם לו חיכיתם – יתחיל! יש לציין שתקופת השהות המותרת בכל כניסה לקנדה היא בת שישה חודשים בלבד, תקופה מכובדת אשר תספיק לכל מטייל להתרשם ולטייל לאורכה ולרוחבה של המדינה.

לא יכולים לחכות? נהדר!

הדרך לקנדה מתחילה בהגשת בקשה לאשרת הכניסה. טארגט טורס שמחה להציע מניסיונה ולהגיש עבור לקוחותיה את בקשותיהם לאשרת כניסה לקנדה.

מחיר השירות: 100 ש"ח בלבד (המחיר כולל אגראת אגרת השגרירות).

לרשותכם טופס להורדה, אנא צרו עימנו קשר להמשך הרישום.
את הטופס ניתן לשלוח במייל: [email protected] או בפקס: 03-5629984
טופס אשרת כניסה לקנדה