מאתר עבורך טיולים מאורגנים

ויזה לארצות הברית

יוצאים לדרך!

אם גם אתם מעוניינים לבקר בניו יורק ולטפס על פסל החירות, לבלות בבתי הקזינו שבלאס וגאס או "לשבת על המים" לצד גשר הזהב בסן פרנסיסקו, נראה שאת הדרך תתחילו דווקא בשגרירות ארצות הברית אביב (או בקונסוליה בירושלים).

בהתאם לדרישת מחלקת המדינה האמריקאית, על אזרח ישראלי המבקש לבקר בארצות הברית להגיש בקשה לויזה אמריקאית כתנאי לביקור במדינה. תהליך בקשת הויזה יכול להיות ארוך ומתסכל: את הבקשה יש להגיש לשגרירות ארצות הברית ובמסגרתה נדרש מבקש הויזה לספק מידע רב אודותיו, אודות מקום עבודתו, משפחתו, סיבת ביקורו ופרטים נוספים רבים – וכל זאת באנגלית. לאחר השלמת הליך זה יש לתאם באמצעות שירות התשלומים האמריקאי תור לראיון בשגרירות שבתל אביב (או בקונסוליה שבירושלים) אשר לאחריו תתקבל הויזה המיוחלת.

חברת טארגט טורס בעלת למעלה מ-20 שנות ניסיון בהגשת בקשות לויזה אמריקאית ובעלת אלפי לקוחות מרוצים.

לאור מורכבות ההליך, הזמן הרב שהוא דורש והגורמים השונים שיש ליצור עימם קשר לצורך קביעת ראיון הויזה, מציעה טארגט טורס מניסיונה שירות הגשת בקשה לויזה אמריקאית וזאת על מנת להקל על מבקש הויזה הלא-מיומן ולחסוך לו כאב ראש מיותר. במסגרת השירות על מבקש הויזה להעביר אלינו טופס בעברית עם פרטיו האישיים, אותו אנו נתרגם לאחר מכן ונדאג עבור כל פרטי התהליך. כמובן שנדאג לספק טיפים ולהכין את מבקש הויזה לקראת ראיון הויזה שנתאם עבורו על מנת להבטיח שלא יהיו הפתעות לא נעימות.

בניגוד לחברות אחרות אשר נוהגות להסתיר את מחיר השירות, אנו בטארגט טורס גאים להציע את המחיר הנמוך בישראל – 150 שקלים בלבד! בלי תוספות ובלי הפתעות.

תנו לנו לעבוד בשבילכם ותירגעו… יש טיול גדול לפניכם!

לרשותכם טופס להורדה, אנא צרו עימנו קשר להמשך הרישום.
את הטופס ניתן לשלוח במייל: [email protected] או בפקס: 03-5629984
טופס בקשה לויזה